7,4mm, 34x8x70, Karbīda urbis, 2xD, 180, YG1, DPP447074
SKU
DPP447074
56,66 € 46,83 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
38 qty
7,4mm, 34x8x70, Karbīda urbis, 2xD, 180, YG1, DPP447074
7,4mm, 34x8x70, Karbīda urbis, 2xD, 180, YG1, DPP447074
| Artikuls | DPP447074 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Steel, Iron, Stainless Steel, Exotic Materials, Aluminum, Copper, Brass |
| Asināšana | 180 grādi |
| Edges Z | 2 |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 7.40 |
| Depth | 2xD |
| Griešanas daļa | 34 mm |
| Instrumenta kāts | 8 mm |
| Kopējais garums | 70 mm |
| DIN | Manufacturer |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties