1,7 x 3 x 10 x 42 mm, urbis HSS-PM, universalus, iki 30-45HRC, YG1, CDRA03017
SKU
CDRA03017
21,79 € 18,01 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
100 qty
1,7 x 3 x 10 x 42 mm, urbis HSS-PM, universalus, iki 30-45HRC, YG1, CDRA03017
1,7 x 3 x 10 x 42 mm, urbis HSS-PM, universalus, iki 30-45HRC, YG1, CDRA03017
| Artikuls | CDRA03017 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Steel |
| Asināšana | NO |
| Edges Z | 2 |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 1.70 |
| Depth | 5 x D |
| Griešanas daļa | 10 mm |
| Instrumenta kāts | 3 mm |
| Kopējais garums | 42 mm |
| DIN | Manufacturer |
| Tool body Material | HSS-PM |
| Cutting Material | HSSPM |
| Sērija | CDRA03 |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties