1,1 x 3 x 7 x 39 mm, urbis HSS-PM, universalus, iki 30-45HRC, YG1, CDRA03011
SKU
CDRA03011
21,79 € 18,01 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
76 qty
1,1 x 3 x 7 x 39 mm, urbis HSS-PM, universalus, iki 30-45HRC, YG1, CDRA03011
1,1 x 3 x 7 x 39 mm, urbis HSS-PM, universalus, iki 30-45HRC, YG1, CDRA03011
| Artikuls | CDRA03011 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Steel |
| Asināšana | NO |
| Edges Z | 2 |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 1.10 |
| Depth | 5 x D |
| Griešanas daļa | 7 mm |
| Instrumenta kāts | 3 mm |
| Kopējais garums | 39 mm |
| DIN | Manufacturer |
| Tool body Material | HSS-PM |
| Cutting Material | HSSPM |
| Sērija | CDRA03 |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties