VHM, Graveris 90 grādi, divi gali, D-0,1mm, d-6mm, Micro-100, RNCM-060-2
SKU
RNCM-060-2
52,03 € 43,00 €
Vilnius Stock 1 day
11 qty
VHM, Graveris 90 grādi, divi gali, D-0,1mm, d-6mm, Micro-100, RNCM-060-2
VHM, Graveris 90 grādi, divi gali, D-0,1mm, d-6mm, Micro-100, RNCM-060-2
| Artikuls | RNCM-060-2 |
|---|---|
| For Material | Tērauds |
| Ražotāja logotips | MICRO100 |
| Pielāgošana | Steel, 50-70HRC, Stainless Steel, Aluminum |
| Degree | 90 |
| Asināšana | 90 grādi |
| Diametrs | 6.00 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Griešanas daļa | 8 mm |
| Maksimālais dziļums | 8 mm |
| Griešanas daļa | NO |
| Kopējais garums | 57 mm |
| Sērija | NO |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Edges Z | 1 |
| Lietojumprogrammas attēls | Gravēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties