VHM, Graveris 90 grādi, divi gali, D-0,1mm, d-4mm, Micro-100, RNCM-040-2
SKU
RNCM-040-2
43,68 € 36,10 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 3 savaitės. Please contact before ordering.
VHM, Graveris 90 grādi, divi gali, D-0,1mm, d-4mm, Micro-100, RNCM-040-2
VHM, Graveris 90 grādi, divi gali, D-0,1mm, d-4mm, Micro-100, RNCM-040-2
| Artikuls | RNCM-040-2 |
|---|---|
| For Material | Tērauds |
| Ražotāja logotips | MICRO100 |
| Pielāgošana | Steel, 50-70HRC, Stainless Steel, Aluminum |
| Degree | 90 |
| Asināšana | 90 grādi |
| Diametrs | 4.00 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Griešanas daļa | 6 mm |
| Maksimālais dziļums | 6 mm |
| Griešanas daļa | NO |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Sērija | NO |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Edges Z | 1 |
| Lietojumprogrammas attēls | Gravēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties