V Type 90°, Z2, 5mm, urbis, gala frēze, Carbiden
SKU
24270500
47,23 € 39,03 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
V Type 90°, Z2, 5mm, urbis, gala frēze, Carbiden
V Type 90°, Z2, 5mm, urbis, gala frēze, Carbiden
| Artikuls | 24270500 |
|---|---|
| For Material | Tērauds |
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| Pielāgošana | Aluminum, Plastic, HPL, MDF |
| Degree | NO |
| Asināšana | 90 grādi |
| Diametrs | 5.00 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Instrumenta kāts | 5 mm |
| Griešanas daļa | 2.5 mm |
| Maksimālais dziļums | NO |
| Griešanas daļa | NO |
| Kopējais garums | 47 mm |
| Sērija | NO |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Edges Z | 2 |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties