V, Type 90°, Z2, 10mm, urbis, gala frēze, Carbiden
SKU
24271000
107,76 € 89,06 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 3 savaitės. Please contact before ordering.
V, Type 90°, Z2, 10mm, urbis, gala frēze, Carbiden
V, Type 90°, Z2, 10mm, urbis, gala frēze, Carbiden
| Artikuls | 24271000 |
|---|---|
| For Material | Tērauds |
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| Pielāgošana | Aluminum, Plastic, HPL, MDF |
| Degree | NO |
| Asināšana | 90 grādi |
| Diametrs | 10.00 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Instrumenta kāts | 10 mm |
| Griešanas daļa | 5 mm |
| Maksimālais dziļums | NO |
| Griešanas daļa | NO |
| Kopējais garums | 72 mm |
| Sērija | NO |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Edges Z | 2 |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties