UNC1-3/8-6, T7363909, YG1, Vītņgriezējs, komplekts, HSS, DIN351, 2B
SKU
T7363909
472,71 € 390,67 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
0 qty
Order time 2d.. Please contact before ordering.
UNC1-3/8-6, T7363909, YG1, Vītņgriezējs, komplekts, HSS, DIN351, 2B
UNC1-3/8-6, T7363909, YG1, Vītņgriezējs, komplekts, HSS, DIN351, 2B
| Artikuls | T7363909 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Iron, Aluminum |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Vītnes standarts | UNC |
| Pavediens Nomināls | UNC 1" 3/8 - 6 |
| Instrumenta kāts | 28 mm |
| Kopējais garums | 150 mm |
| DIN | Manufacturer |
| Sērija | HAND TAPS |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | ātrgaitas tērauds |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties