UNC1-3/4-5, T7363B89, YG1, Vītņgriezējs, komplekts, HSS, DIN351, 2B
SKU
T7363B89
829,89 € 685,86 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
0 qty
Order time 2d.. Please contact before ordering.
UNC1-3/4-5, T7363B89, YG1, Vītņgriezējs, komplekts, HSS, DIN351, 2B
UNC1-3/4-5, T7363B89, YG1, Vītņgriezējs, komplekts, HSS, DIN351, 2B
| Artikuls | T7363B89 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Iron, Aluminum |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Vītnes standarts | UNC |
| Pavediens Nomināls | UNC 1" 3/4 - 5 |
| Instrumenta kāts | 36 mm |
| Kopējais garums | 160 mm |
| DIN | Manufacturer |
| Sērija | HAND TAPS |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | ātrgaitas tērauds |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties