UNC1-1/8-7, T7363829, YG1, Vītņgriezējs, komplekts, HSS, DIN351, 2B
SKU
T7363829
236,87 € 195,76 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
5 qty
UNC1-1/8-7, T7363829, YG1, Vītņgriezējs, komplekts, HSS, DIN351, 2B
UNC1-1/8-7, T7363829, YG1, Vītņgriezējs, komplekts, HSS, DIN351, 2B
| Artikuls | T7363829 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Iron, Aluminum |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Vītnes standarts | UNC |
| Pavediens Nomināls | UNC 1" 1/8 |
| Instrumenta kāts | 22 mm |
| Kopējais garums | 125 mm |
| DIN | Manufacturer |
| Sērija | HAND TAPS |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | ātrgaitas tērauds |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties