TR10-2.0 vītnes frēze 60º, pārklāts karbīds, Z4
SKU
CTMIS50102
108,90 € 90,00 €
Vilnius Stock 1 day
3 qty
TR10-2.0 vītnes frēze 60º, pārklāts karbīds, Z4
TR10-2.0 vītnes frēze 60º, pārklāts karbīds, Z4
| Artikuls | CTMIS50102 |
|---|---|
| For Material | Tērauds |
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| Pielāgošana | Steel, Stainless Steel, Aluminum |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Depth | 2xD |
| Diametrs | 6.40 |
| Edges Z | 4 |
| Griešanas daļa | 8 mm |
| Instrumenta kāts | 20 mm |
| Vītnes standarts | M |
| Pavediens Nomināls | NO |
| Kopējais garums | 60 mm |
| Sērija | NO |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties