SMT25-25M16, Vītņu un rievu frēze, CARBIDEN
SKU
SMT2525M16
52,03 € 43,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Tikai 2 palikuši
SMT25-25M16, Vītņu un rievu frēze, CARBIDEN
SMT25-25M16, Vītņu un rievu frēze, CARBIDEN
| Artikuls | SMT2525M16 |
|---|---|
| For Material | Tērauds |
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| Vītnes standarts | M |
| Pavediens Nomināls | NO |
| Rievas platums | 3.00mm |
| Maksimālais dziļums | NO |
| Diametrs | 25.00 |
| Turētāja standarts | WELDON-25 |
| Instrumenta kāts | WELDON-25 |
| Griešanas daļa | 65 mm |
| Ievietojiet kodu | ISO-IR16 |
| Ievietot kodu | NO |
| Kopējais garums | 150 mm |
| Sērija | NO |
| Pielāgošana | Steel, Stainless Steel, Aluminum |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties