SK30-EMH6-50, darbgaldu turētājs WELDON, YG1, P2779025A
SKU
P2779025A
66,60 € 55,04 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
YG Europe stock 3d
0 qty
Order time 2d.. Please contact before ordering.
SK30-EMH6-50, darbgaldu turētājs WELDON, YG1, P2779025A
SK30-EMH6-50, darbgaldu turētājs WELDON, YG1, P2779025A
| Artikuls | P2779025A |
|---|---|
| Ražotāja logotips | YG |
| Turētāja standarts | SK30 |
| Tool Holder | Weldon 6 mm |
| Holder Length | 50 mm |
| Instrumenta kāts | Cilindrisks |
| Sērija | SK |
| Tool body Material | HSS |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties