RTMC-0606-M3, Profila frēze, CARBIDEN
SKU
RTMC-0606-M3
141,57 € 117,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
RTMC-0606-M3, Profila frēze, CARBIDEN
RTMC-0606-M3, Profila frēze, CARBIDEN
| Artikuls | RTMC-0606-M3 |
|---|---|
| For Material | Tērauds |
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| Vītnes standarts | M |
| Pavediens Nomināls | NO |
| Rievas platums | 3.00mm |
| Maksimālais dziļums | 20 mm |
| Diametrs | 12.00 |
| Turētāja standarts | WELDON-10 |
| Instrumenta kāts | M3 |
| Griešanas daļa | 12 mm |
| Ievietojiet kodu | RTMI |
| Ievietot kodu | NO |
| Kopējais garums | 20 mm |
| Sērija | NO |
| Pielāgošana | Steel, Steel up to 50HRC, Iron, Stainless Steel, Exotic Materials, Aluminum |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Ir pārdošanā | Nē |










Pieteikties