R6, 4mm, 16x70, Z4, radiālais leņķa griezējs alumīnijam, DLC
SKU
CCRDLCR6
87,12 € 72,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 21d. Please contact before ordering.
R6, 4mm, 16x70, Z4, radiālais leņķa griezējs alumīnijam, DLC
R6, 4mm, 16x70, Z4, radiālais leņķa griezējs alumīnijam, DLC
| Artikuls | CCRDLCR6 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Alumīnijs |
| Pielāgošana | Aluminum, Copper, Plastic, HPL, Wood |
| Koutings | DLC krāsains |
| Diametrs | 16.00 |
| Griešanas daļa | 6 mm |
| Maksimālais dziļums | 6 mm |
| Instrumenta kāts | 16 mm |
| Kopējais garums | 70 mm |
| Edges Z | 4 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | R6 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties