R5, 12x10x8x50, Koka frēze, SistemiKlein
SKU
C112.050.R
41,50 € 34,30 €
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Tikai 2 palikuši
R5, 12x10x8x50, Koka frēze, SistemiKlein
R5, 12x10x8x50, Koka frēze, SistemiKlein
| Artikuls | C112.050.R |
|---|---|
| Ražotāja logotips | KLEIN |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | Wood, Plywood, MDF |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 10.00 |
| Griešanas daļa | 10 mm |
| Maksimālais dziļums | NO |
| Instrumenta kāts | 8 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 2 |
| Rādiuss | R5 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | HSS |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties