R5, 10 mm, 45x10x90, Z2, DJTOL, Karbīda rādiusa frēze koka frēzēšanai
SKU
N2QX1045
57,55 € 47,56 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 3 savaitės. Please contact before ordering.
R5, 10 mm, 45x10x90, Z2, DJTOL, Karbīda rādiusa frēze koka frēzēšanai
R5, 10 mm, 45x10x90, Z2, DJTOL, Karbīda rādiusa frēze koka frēzēšanai
| Artikuls | N2QX1045 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | DJTOL |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | MDF, Plastic, Plywood, Wood |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 10.00 |
| Griešanas daļa | 45 mm |
| Maksimālais dziļums | 45 mm |
| Instrumenta kāts | 10 mm |
| Kopējais garums | 90 mm |
| Edges Z | 2 |
| Rādiuss | R5 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Lietojumprogrammas attēls | Profilu frēzēšana |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties