R12, Karbīda frēze viļņu frēzēšanai 20x5x20x65, Z2, DLC
SKU
V3D.4-20XB
130,68 € 108,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
R12, Karbīda frēze viļņu frēzēšanai 20x5x20x65, Z2, DLC
R12, Karbīda frēze viļņu frēzēšanai 20x5x20x65, Z2, DLC
| Artikuls | V3D.4-20XB |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Koksne |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Pielāgošana | Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Diametrs | 20.00 |
| Griešanas daļa | 5 mm |
| Instrumenta kāts | 20 mm |
| Kopējais garums | 65 mm |
| Edges Z | 2 |
| Rādiuss | R12 |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Koutings | DLC melns |
| Maksimālais dziļums | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties