R1, 2mm, 4x50, Z4, radiālais leņķa griezējs alumīnijam, DLC
SKU
CCRDLCR1
29,04 € 24,00 €
Vilnius Stock 1 day
4 qty
Tikai 2 palikuši
R1, 2mm, 4x50, Z4, radiālais leņķa griezējs alumīnijam, DLC
R1, 2mm, 4x50, Z4, radiālais leņķa griezējs alumīnijam, DLC
| Artikuls | CCRDLCR1 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Alumīnijs |
| Pielāgošana | Aluminum, Copper, Plastic, HPL, Wood |
| Koutings | DLC krāsains |
| Diametrs | 4.00 |
| Griešanas daļa | 1 mm |
| Maksimālais dziļums | 1 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 4 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | R1 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties