R1 20.5x4x50, Konusveida frēze ar rādiusu, koka figūru frēzēšanai
SKU
TRC-R1-D4-20
12,10 € 10,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 3 savaitės. Please contact before ordering.
R1 20.5x4x50, Konusveida frēze ar rādiusu, koka figūru frēzēšanai
R1 20.5x4x50, Konusveida frēze ar rādiusu, koka figūru frēzēšanai
| Artikuls | TRC-R1-D4-20 |
|---|---|
| For Material | Koksne |
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| Pielāgošana | Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Degree | 8 grādi |
| Asināšana | NO |
| Diametrs | 2.00 |
| Rādiuss | R1 |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Griešanas daļa | 20.5 mm |
| Maksimālais dziļums | NO |
| Griešanas daļa | NO |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Sērija | Conical End Mills |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Edges Z | 2 |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties