R0.5*20*D6*50 Koniskā karbīda frēze koka frēzēšanai, DLC pārklājums
SKU
TRC-R05-D6-20-DLC
24,20 € 20,00 €
Vilnius Stock 1 day
15 qty
R0.5*20*D6*50 Koniskā karbīda frēze koka frēzēšanai, DLC pārklājums
R0.5*20*D6*50 Koniskā karbīda frēze koka frēzēšanai, DLC pārklājums
| Artikuls | TRC-R05-D6-20-DLC |
|---|---|
| For Material | Koksne |
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| Pielāgošana | Plastic, HPL, Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Degree | 7 grādi |
| Asināšana | NO |
| Diametrs | 1.00 |
| Rādiuss | R0.50 |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Griešanas daļa | 20 mm |
| Maksimālais dziļums | 20 mm |
| Griešanas daļa | 20 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Sērija | Conical End Mills |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Edges Z | 2 |
| Lietojumprogrammas attēls | Profilu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties