R-8, 22x14x12x52, Koka frēze, SISTEMI Klein
SKU
E113.220.R
45,62 € 37,70 €
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Tikai 2 palikuši
R-8, 22x14x12x52, Koka frēze, SISTEMI Klein
R-8, 22x14x12x52, Koka frēze, SISTEMI Klein
| Artikuls | E113.220.R |
|---|---|
| Ražotāja logotips | KLEIN |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | Plywood, Wood |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 22.00 |
| Griešanas daļa | 14 mm |
| Maksimālais dziļums | NO |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Kopējais garums | 52 mm |
| Edges Z | 2 |
| Rādiuss | R8 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | HSS |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Lietojumprogrammas attēls | Fāzēšanas frēzēšana |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties