R-3 x 12mm, I-40/115, S-12, L-150, Z3, frēze koka frēzēšanai, V902.120.040.150.Z3R3
SKU
V902.120.040.150.Z3R3
115,43 € 95,40 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 3d.. Please contact before ordering.
R-3 x 12mm, I-40/115, S-12, L-150, Z3, frēze koka frēzēšanai, V902.120.040.150.Z3R3
R-3 x 12mm, I-40/115, S-12, L-150, Z3, frēze koka frēzēšanai, V902.120.040.150.Z3R3
| Artikuls | V902.120.040.150.Z3R3 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | MDF, Plastic, Plywood, Wood |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 12.00 |
| Griešanas daļa | 40 mm |
| Maksimālais dziļums | 40 mm |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Kopējais garums | 150 mm |
| Edges Z | 3 |
| Rādiuss | R2 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Lietojumprogrammas attēls | Profilu frēzēšana |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties