R-2 x 8mm, I-30/85, S-8, L-120Z2, frēze koka frēzēšanai, V902.080.030.120.Z2R2
SKU
V902.080.030.120.Z2R2
57,60 € 47,60 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 3d.. Please contact before ordering.
R-2 x 8mm, I-30/85, S-8, L-120Z2, frēze koka frēzēšanai, V902.080.030.120.Z2R2
R-2 x 8mm, I-30/85, S-8, L-120Z2, frēze koka frēzēšanai, V902.080.030.120.Z2R2
| Artikuls | V902.080.030.120.Z2R2 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | MDF, Plastic, Plywood, Wood |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 8.00 |
| Griešanas daļa | 30 mm |
| Maksimālais dziļums | NO |
| Instrumenta kāts | 8 mm |
| Kopējais garums | 120 mm |
| Edges Z | 2 |
| Rādiuss | R2 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Lietojumprogrammas attēls | Profilu frēzēšana |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties