R-2 x 10mm, I-30/105, S-10, L-140Z2, frēze koka frēzēšanai, V902.100.030.140.Z2R2
SKU
V902.100.030.140.Z2R2
71,39 € 59,00 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 3d.. Please contact before ordering.
R-2 x 10mm, I-30/105, S-10, L-140Z2, frēze koka frēzēšanai, V902.100.030.140.Z2R2
R-2 x 10mm, I-30/105, S-10, L-140Z2, frēze koka frēzēšanai, V902.100.030.140.Z2R2
| Artikuls | V902.100.030.140.Z2R2 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | MDF, Plastic, Plywood, Wood |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 10.00 |
| Griešanas daļa | 30 mm |
| Maksimālais dziļums | NO |
| Instrumenta kāts | 10 mm |
| Kopējais garums | 140 mm |
| Edges Z | 2 |
| Rādiuss | R2 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Lietojumprogrammas attēls | Profilu frēzēšana |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties