R-19, D-51, B-36, L-75, S-12mm, Koka frēze, SISTEMI Klein, E113
SKU
E113.510.R
81,19 € 67,10 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
R-19, D-51, B-36, L-75, S-12mm, Koka frēze, SISTEMI Klein, E113
R-19, D-51, B-36, L-75, S-12mm, Koka frēze, SISTEMI Klein, E113
| Artikuls | E113.510.R |
|---|---|
| Ražotāja logotips | KLEIN |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | Plywood, Wood |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 51.00 |
| Griešanas daļa | 38 mm |
| Maksimālais dziļums | NO |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Kopējais garums | 75 mm |
| Edges Z | 2 |
| Rādiuss | R19 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | HSS |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Lietojumprogrammas attēls | Fāzēšanas frēzēšana |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties