R-18, D-48,7, B-26, L-73, S-12mm, Koka frēze, SISTEMI Klein, E152
SKU
E152.487.R
82,89 € 68,50 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 5d.. Please contact before ordering.
R-18, D-48,7, B-26, L-73, S-12mm, Koka frēze, SISTEMI Klein, E152
R-18, D-48,7, B-26, L-73, S-12mm, Koka frēze, SISTEMI Klein, E152
| Artikuls | E152.487.R |
|---|---|
| Ražotāja logotips | KLEIN |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | Plywood, Wood |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 49.00 |
| Griešanas daļa | 26 mm |
| Maksimālais dziļums | NO |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Kopējais garums | 72 mm |
| Edges Z | 2 |
| Rādiuss | R18 |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | HSS |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Lietojumprogrammas attēls | Fāzēšanas frēzēšana |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties