P0,5-1 mm TPI 24-56, viena viļņa 60º daļēja profila karbīda vītņu frēzes, Carbiden
SKU
CTMIS30102
84,70 € 70,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Tikai 2 palikuši
P0,5 — 1 mm TPI 24-56, viena viļņa 60º daļēja profila karbīda vītņu frēzes, Carbiden
P0,5 — 1 mm TPI 24-56, viena viļņa 60º daļēja profila karbīda vītņu frēzes, Carbiden
| Artikuls | CTMIS30102 |
|---|---|
| For Material | Tērauds |
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| Pielāgošana | Steel, Stainless Steel, Aluminum |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Depth | 2xD |
| Diametrs | 4.85 |
| Edges Z | 5 |
| Griešanas daļa | 20 mm |
| Instrumenta kāts | 6 mm |
| Vītnes standarts | M |
| Pavediens Nomināls | M 6 x 1.0 |
| Kopējais garums | 60 mm |
| Sērija | NO |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties