M3x0.5 Vītņgriešanas gala frēze karbīde 9.2x4x50, Z3, 60°, DLC
SKU
THRAMD305
41,14 € 34,00 €
Vilnius Stock 1 day
3 qty
M3x0.5 Vītņgriešanas gala frēze karbīde 9.2x4x50, Z3, 60°, DLC
M3x0.5 Vītņgriešanas gala frēze karbīde 9.2x4x50, Z3, 60°, DLC
| Artikuls | THRAMD305 |
|---|---|
| For Material | Alumīnijs |
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| Pielāgošana | Aluminum, Copper, Brass, Plastic, HPL |
| Koutings | DLC melns |
| Depth | 3xD |
| Diametrs | 2.40 |
| Edges Z | 3 |
| Griešanas daļa | 9.2 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Vītnes standarts | M |
| Pavediens Nomināls | M 3 x 0.5 |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Sērija | NO |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties