KTKFR1616K-16 Rievošanas un atdalīšanas instrumentu turētājs, CARBIDEN
SKU
KTKFR1616K16
60,50 € 50,00 €
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Tikai 2 palikuši
KTKFR1616K-16 Rievošanas un atdalīšanas instrumentu turētājs, CARBIDEN
KTKFR1616K-16 Rievošanas un atdalīšanas instrumentu turētājs, CARBIDEN
| Artikuls | KTKFR1616K16 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| Maksimālais dziļums | NO |
| For Material | Tērauds |
| Rievas platums | 3.00mm |
| Ievietot kodu | NO |
| Turning Holder | 16 x 16 mm |
| Kopējais garums | 125 mm |
| Virziens | Pareizi |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties