GSNT-40.04-00-PS MPS45P, karbīda rievu ieliktnis, Carbiden
SKU
12416763
20,30 € 16,78 €
Europe
611 qty
Vilnius Stock 1 day
8 qty
GSNT-40.04-00-PS MPS45P, karbīda rievu ieliktnis, Carbiden
GSNT-40.04-00-PS MPS45P, karbīda rievu ieliktnis, Carbiden
| Artikuls | 12416763 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Eksotiski materiāli |
| Rievas platums | 4.00mm |
| Griešanas daļa | 24 mm |
| Pielāgošana | Steel, Stainless Steel, Exotic Materials |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Rādiuss | R0.40 |
| Kopējais garums | 24 mm |
| Ievietot kodu | GB-GS04 |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Virziens | Neitrāls |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties