GO24NT-40.03-00-PP MPS45P, rievu ievietošanas ieliktnis, Carbiden
SKU
12193969
24,62 € 20,35 €
Europe
55 qty
Vilnius Stock 1 day
0 qty
GO24NT-40.03-00-PP MPS45P, rievu ievietošanas ieliktnis, Carbiden
GO24NT-40.03-00-PP MPS45P, rievu ievietošanas ieliktnis, Carbiden
| Artikuls | 12193969 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Nerūsējošais tērauds |
| Rievas platums | 4.00mm |
| Griešanas daļa | 24 mm |
| Pielāgošana | Steel, Iron, Stainless Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Kopējais garums | 24 mm |
| Ievietot kodu | GD24 |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Virziens | Neitrāls |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties