GO24NT-30.02-00-PP MPS45P, rievu ievietošanas ieliktnis, Carbiden
SKU
12193973
21,45 € 17,73 €
Europe
433 qty
Vilnius Stock 1 day
0 qty
GO24NT-30.02-00-PP MPS45P, rievu ievietošanas ieliktnis, Carbiden
GO24NT-30.02-00-PP MPS45P, rievu ievietošanas ieliktnis, Carbiden
| Artikuls | 12193973 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Nerūsējošais tērauds |
| Rievas platums | 3.00mm |
| Griešanas daļa | 24 mm |
| Pielāgošana | Steel, Stainless Steel, Aluminum |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Kopējais garums | 24 mm |
| Ievietot kodu | GD24 |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Virziens | Neitrāls |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties