GMER-20-GD2402-K-T23 Rievu virpas turētājs 20x20GD24-2mm, Carbiden
SKU
14796879
122,10 € 100,91 €
Europe
270 qty
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
GMER-20-GD2402-K-T23 Rievu virpas turētājs 20x20GD24-2mm, Carbiden
GMER-20-GD2402-K-T23 Rievu virpas turētājs 20x20GD24-2mm, Carbiden
| Artikuls | 14796879 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| Maksimālais dziļums | 23 mm |
| For Material | Tērauds |
| Rievas platums | 2.00mm |
| Ievietot kodu | GD24 |
| Turning Holder | 20 x 20 mm |
| Kopējais garums | 125 mm |
| Virziens | Pareizi |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties