GD24NT-40.04-00-PTN NK15S, rievu ievietošanas ieliktnis, Carbiden
SKU
12597002
36,24 € 29,95 €
Europe
655 qty
Vilnius Stock 1 day
0 qty
GD24NT-40.04-00-PTN NK15S, rievu ievietošanas ieliktnis, Carbiden
GD24NT-40.04-00-PTN NK15S, rievu ievietošanas ieliktnis, Carbiden
| Artikuls | 12597002 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Alumīnijs |
| Rievas platums | 4.00mm |
| Griešanas daļa | 24 mm |
| Pielāgošana | Aluminum, Copper, Brass, Plastic |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Rādiuss | R0.40 |
| Kopējais garums | 24 mm |
| Ievietot kodu | GD24 |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Virziens | Neitrāls |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties