GD24NT-30.03-00-PTN NK15S, rievu ieliktnis, Carbiden
SKU
12597001
31,98 € 26,43 €
Europe
745 qty
Vilnius Stock 1 day
10 qty
GD24NT-30.03-00-PTN NK15S, rievu ieliktnis, Carbiden
GD24NT-30.03-00-PTN NK15S, rievu ieliktnis, Carbiden
| Artikuls | 12597001 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Alumīnijs |
| Rievas platums | 3.00mm |
| Griešanas daļa | 24 mm |
| Pielāgošana | Aluminum, Copper, Brass, Plastic |
| Koutings | Pulēšana |
| Rādiuss | R0.30 |
| Kopējais garums | 24 mm |
| Ievietot kodu | GD24 |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Virziens | Neitrāls |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties