GD24NT-30.02-00-PP PMK35C, Rievu iegrieznis, Carbiden
SKU
12149223
23,93 € 19,78 €
Europe
549 qty
Vilnius Stock 1 day
0 qty
GD24NT-30.02-00-PP PMK35C, Rievu iegrieznis, Carbiden
GD24NT-30.02-00-PP PMK35C, Rievu iegrieznis, Carbiden
| Artikuls | 12149223 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Tērauds |
| Rievas platums | 3.00mm |
| Griešanas daļa | 24 mm |
| Pielāgošana | Steel, Iron, Stainless Steel |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Rādiuss | R0.20 |
| Kopējais garums | 24 mm |
| Ievietot kodu | GD24 |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Virziens | Neitrāls |
| Sērija | GD24-3 |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties