GD24NT-30.02-00-PP MPS45P, rievu ievietošanas ieliktnis, Carbiden
SKU
12149224
20,27 € 16,75 €
Europe
0 qty
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Tikai 2 palikuši
GD24NT-30.02-00-PP MPS45P, rievu ievietošanas ieliktnis, Carbiden
GD24NT-30.02-00-PP MPS45P, rievu ievietošanas ieliktnis, Carbiden
| Artikuls | 12149224 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Nerūsējošais tērauds |
| Rievas platums | 3.00mm |
| Griešanas daļa | 24 mm |
| Pielāgošana | Steel, Stainless Steel, Exotic Materials |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Rādiuss | R0.20 |
| Kopējais garums | 24 mm |
| Ievietot kodu | GD24 |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Virziens | Neitrāls |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties