Frēze neapstrādātas koksnes frēzēšanai, 25mm 100x25x150, Z3, Carbiden
SKU
V303.250.100.150
425,04 € 351,27 €
Vilnius Stock 1 day
0 qty
Order time 3d.. Please contact before ordering.
Frēze neapstrādātas koksnes frēzēšanai, 25mm 100x25x150, Z3, Carbiden
Frēze neapstrādātas koksnes frēzēšanai, 25mm 100x25x150, Z3, Carbiden
| Artikuls | V303.250.100.150 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Koksne |
| Pielāgošana | Wood, Plywood, MDF, Chipboard |
| Koutings | Bez pārklājuma |
| Diametrs | 25.00 |
| Griešanas daļa | 100 mm |
| Maksimālais dziļums | 25 mm |
| Instrumenta kāts | 25 mm |
| Kopējais garums | 150 mm |
| Edges Z | 3 |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties