ER32-10.0-M, KORLOY, precīzijas spīļpatronas, 0.005mm
SKU
6-04-000269
21,78 € 18,00 €
Vilnius Stock 1 day
3 qty
KORLOY EUROPE 4 DAYS
0 qty
KORLOY CENTRAL 15 DAYS
0 qty
ER32-10.0-M, KORLOY, precīzijas spīļpatronas, 0.005mm
ER32-10.0-M, KORLOY, precīzijas spīļpatronas, 0.005mm
| Artikuls | 6-04-000269 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | DINE |
| Turētāja standarts | ER-32 |
| Tool Holder | 10 mm |
| Instrumenta kāts | 10 mm |
| DIN | DIN 6499 |
| Holder Length | 40 mm |
| Diameter Collets Outside | 33 mm |
| Kopējais garums | 40 mm |
| Tool body Material | HSS |
| For Material | uni |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties