ER32-1/8In, (3,175 mm) atsperes fiksators, DIN6499, 470E
SKU
ER32-183175
14,52 € 12,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
ER32-1/8In, (3,175 mm) atsperes fiksators, DIN6499, 470E
ER32-1/8In, (3,175 mm) atsperes fiksators, DIN6499, 470E
| Artikuls | ER32-183175 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| Turētāja standarts | ER-32 |
| Tool Holder | 3.175 mm |
| Instrumenta kāts | 3.175 mm. 1/8 In |
| DIN | DIN 6499 |
| Holder Length | 40 mm |
| Diameter Collets Outside | 33 mm |
| Kopējais garums | 40 mm |
| Tool body Material | HSS |
| For Material | Tērauds |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties