ER25, 430E, Ieliktņi komplekts 2-16mm, 15 vnt. UP 0,005mm, Eroglu
SKU
430ES
435,60 € 360,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
EROGLU
43 qty
Tikai 1 palikuši
ER25, 430E, Ieliktņi komplekts 2-16mm, 15 vnt. UP 0,005mm, Eroglu
ER25, 430E, Ieliktņi komplekts 2-16mm, 15 vnt. UP 0,005mm, Eroglu
| Artikuls | 430ES |
|---|---|
| Ražotāja logotips | EROGLU |
| Turētāja standarts | ER-25 |
| Tool Holder | SET |
| Instrumenta kāts | komplekts |
| DIN | DIN 6499 |
| Holder Length | 34 mm |
| Diameter Collets Outside | 26 mm |
| Kopējais garums | 34 mm |
| Tool body Material | HSS |
| For Material | Tērauds |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties