ER25-1/8In, (3.175mm) instrumentu turētājs Ieliktņi, DIN6499, 430E
SKU
ER25-1-8collet
14,52 € 12,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
ER25-1/8In, (3.175mm) instrumentu turētājs Ieliktņi, DIN6499, 430E
ER25-1/8In, (3.175mm) instrumentu turētājs Ieliktņi, DIN6499, 430E
| Artikuls | ER25-1-8collet |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| Turētāja standarts | ER-25 |
| Tool Holder | 3.175 mm |
| Instrumenta kāts | 3.175 mm. 1/8 In |
| DIN | DIN 6499 |
| Holder Length | 34 mm |
| Diameter Collets Outside | 26 mm |
| Kopējais garums | 34 mm |
| Tool body Material | HSS |
| For Material | Tērauds |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties