ER20-9, 428E, Ieliktņi DIN 6499, UP 0,005mm, Eroglu
SKU
428ED09
27,83 € 23,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
EROGLU
61 qty
Tikai 1 palikuši
ER20-9, 428E, Ieliktņi DIN 6499, UP 0,005mm, Eroglu
ER20-9, 428E, Ieliktņi DIN 6499, UP 0,005mm, Eroglu
| Artikuls | 428ED09 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | EROGLU |
| Turētāja standarts | ER-20 |
| Tool Holder | 9 mm |
| Instrumenta kāts | 9 mm |
| DIN | DIN 6499 |
| Holder Length | 31.5 mm |
| Diameter Collets Outside | 21 mm |
| Kopējais garums | 31.5 mm |
| Tool body Material | HSS |
| For Material | Tērauds |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties