EMR5R-S20-160-C20-2T, Frēzēšanas turētājs maināmiem ieliktņiem
SKU
EMR5R-S20-160-C20-2T
42,35 € 35,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
EMR5R-S20-160-C20-2T, Frēzēšanas turētājs maināmiem ieliktņiem
EMR5R-S20-160-C20-2T, Frēzēšanas turētājs maināmiem ieliktņiem
| Artikuls | EMR5R-S20-160-C20-2T |
|---|---|
| For Material | Alumīnijs |
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| Diametrs | 20.00 |
| Turētāja standarts | C20 |
| Instrumenta kāts | 20 mm |
| Griešanas daļa | 40 mm |
| Ievietojiet kodu | RCGT10T3 |
| Kopējais garums | 160 mm |
| Sērija | NO |
| Pielāgošana | Steel up to 50HRC, Stainless Steel, Aluminum, Copper, Brass, Plastic |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Lietojumprogrammas attēls | Profilu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties