EMR4R-S13-130-C12-1T, Frēzēšanas turētājs maināmiem RCGT0803 ieliktņiem
SKU
EMR4R-S13-130-C12-1T
35,09 € 29,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
EMR4R-S13-130-C12-1T, Frēzēšanas turētājs maināmiem RCGT0803 ieliktņiem
EMR4R-S13-130-C12-1T, Frēzēšanas turētājs maināmiem RCGT0803 ieliktņiem
| Artikuls | EMR4R-S13-130-C12-1T |
|---|---|
| For Material | Alumīnijs |
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| Diametrs | 12.00 |
| Turētāja standarts | ST12 |
| Instrumenta kāts | 12 mm |
| Griešanas daļa | 40 mm |
| Ievietojiet kodu | RCGT0803 |
| Kopējais garums | 130 mm |
| Sērija | NO |
| Pielāgošana | Steel up to 50HRC, Stainless Steel, Aluminum, Copper, Brass, Plastic |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Lietojumprogrammas attēls | Profilu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties