EGPR2020K3D45-WT, Rievošanas-atdalīšanas turētājs, 20x20GX24-3mm
SKU
EGPR2020K3D45-WT
97,04 € 80,20 €
Vilnius Stock 1 day
2 qty
Tikai 2 palikuši
EGPR2020K3D45-WT, Rievošanas-atdalīšanas turētājs, 20x20GX24-3mm
EGPR2020K3D45-WT, Rievošanas-atdalīšanas turētājs, 20x20GX24-3mm
| Artikuls | EGPR2020K3D45-WT |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| Maksimālais dziļums | 22 mm |
| For Material | Tērauds |
| Rievas platums | 3.00mm |
| Ievietot kodu | GX24-3 |
| Turning Holder | 20 x 20 mm |
| Kopējais garums | 125 mm |
| Virziens | Pareizi |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties