D0,7x1,4x4x50, Z-2, HN55, gala frēze, HN55MSA2007
SKU
HN55MSA2007
14,52 € 12,00 €
Vilnius Stock 1 day
19 qty
D0,7x1,4x4x50, Z-2, HN55, gala frēze, HN55MSA2007
D0,7x1,4x4x50, Z-2, HN55, gala frēze, HN55MSA2007
| Artikuls | HN55MSA2007 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Alumīnijs |
| Pielāgošana | Aluminum, Copper, Brass, Plastic |
| Koutings | Pulēšana |
| Diametrs | 0.70 |
| Griešanas daļa | 1.4 mm |
| Maksimālais dziļums | 1.4 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | Micro End mills |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties