D0,5x1,0x4x50, Z-2, HN55, gala frēze, TiXco, HN55MSS2005
SKU
HN55MSS2005
14,52 € 12,00 €
Vilnius Stock 1 day
9 qty
D0,5x1,0x4x50, Z-2, HN55, gala frēze, TiXco, HN55MSS2005
D0,5x1,0x4x50, Z-2, HN55, gala frēze, TiXco, HN55MSS2005
| Artikuls | HN55MSS2005 |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| For Material | Tērauds |
| Pielāgošana | Steel, Iron, Stainless Steel, Aluminum, Copper, Brass, Plastic, HPL |
| Koutings | Ar pārklājumu |
| Diametrs | 0.50 |
| Griešanas daļa | 1 mm |
| Maksimālais dziļums | 1 mm |
| Instrumenta kāts | 4 mm |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Edges Z | 2 |
| DIN | Manufacturer |
| Rādiuss | Be Radiuso |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Tool body Material | Solid Carbide |
| Apstrādes veids | Par vidējo |
| Sērija | Micro End mills |
| Lietojumprogrammas attēls | Spraugu frēzēšana |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties