B-SGER1212H-D Instrumentu turētājs sejas rievu izgriešanai, Carbiden
SKU
B-SGER1212H-D
54,45 € 45,00 €
Vilnius Stock 1 day
1 qty
Tikai 1 palikuši
B-SGER1212H-D Instrumentu turētājs sejas rievu izgriešanai, Carbiden
B-SGER1212H-D Instrumentu turētājs sejas rievu izgriešanai, Carbiden
| Artikuls | B-SGER1212H-D |
|---|---|
| Ražotāja logotips | CARBIDEN |
| Maksimālais dziļums | NO |
| For Material | Tērauds |
| Rievas platums | 3.00mm |
| Ievietot kodu | NO |
| Turning Holder | 12 x 12 mm |
| Kopējais garums | 100 mm |
| Virziens | Pareizi |
| Tool body Material | HSS |
| Cutting Material | Cietais karbīds |
| Sērija | NO |
| Ir pārdošanā | Nē |







Pieteikties